- ASUS

Цена
€95 44 / 186 66 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Cooling
Radiator Support (Front): 120 mm
140 mm
240 mm
280 mm
360 mm
Radiator Support (Rear): 120 mm
Cooling Support (Front): 3 x 120 mm
2 x 140 mm
Cooling Support (Top): 2 x 120 mm
Cooling Support (Rear): 1 x 120 mm
Pre-installed Fans (Front): 3 x 120 mm
ARGB: Pre-installed Fans (Rear): 1 x 120 mm
I/O
1 x Headphone
1 x Microphone
2 x USB 3.1 Gen1
LED Control Button
Reset Button
Slots for devices
4 x 2.5" Bay
2 x 2.5"/3.5" Combo Bay
Other
Tempered Glass:Left Side
Maximum CPU Cooler Height: 160 mm
Maximum GPU Length: 320 mm
Maximum PSU Length: 160 mm
Removable Dust Filters: Front
Top
Bottom
Maximum Cable Management Space: 30 mm
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Cooling
Radiator Support (Front): 120 mm
140 mm
240 mm
280 mm
360 mm
Radiator Support (Rear): 120 mm
Cooling Support (Front): 3 x 120 mm
2 x 140 mm
Cooling Support (Top): 2 x 120 mm
Cooling Support (Rear): 1 x 120 mm
Pre-installed Fans (Front): 3 x 120 mm
ARGB: Pre-installed Fans (Rear): 1 x 120 mm
I/O
1 x Headphone
1 x Microphone
2 x USB 3.1 Gen1
LED Control Button
Reset Button
Slots for devices
4 x 2.5" Bay
2 x 2.5"/3.5" Combo Bay
Other
Tempered Glass:Left Side
Maximum CPU Cooler Height: 160 mm
Maximum GPU Length: 320 mm
Maximum PSU Length: 160 mm
Removable Dust Filters: Front
Top
Bottom
Maximum Cable Management Space: 30 mm
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 320 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 6.5 |
| Тегло | 7.20кг |
Кутия за компютър ASUS GT301 TUF GAMING (Mid Tower)
Създадена по стандартите на TUF Gaming, ASUS GT301 съчетава здрава конструкция с агресивен дизайн. Предният панел с пчелна пита и предварително инсталираните 120mm вентилатори осигуряват отличен въздушен поток, а страничният панел от закалено стъкло показва вашата конфигурация.
Ключови Предимства
- Здрав TUF дизайн — Конструкция от военен клас с преден панел тип пчелна пита за максимален въздушен поток и филтрация на прах.
- Страничен панел от закалено стъкло — Покажете компонентите си с голям, тониран прозорец от закалено стъкло.
- Предварително инсталирани вентилатори — Включва три 120mm вентилатора (един отзад, два отпред) за охлаждане веднага след разопаковане.
- Поддръжка на графични карти — Побира GPU с дължина до 320mm, поддържа най-новите високопроизводителни карти.
- ARGB контрол — Вграден ARGB контролер и поддръжка на ASUS Aura Sync за персонализирано осветление.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 320 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 |
| Включени вентилатори (брой) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (брой) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (брой) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 6.5 |
Какво има в кутията
- Кутия ASUS GT301 TUF GAMING
- Комплект аксесоари (винтове, дистанционери, кабелни връзки)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












